Kaczka Dziennikarska 2

No i po kaczce. Ustrzelona. Tym razem dokonał tego dziennikarz gazety „Słowo Regionu Strzelińskiego”. Najlepiej z broni czarnoprochowej strzelał do pamiątkowej tarczy przedstawiciel Radia Akademickiego LUZ. Indywidualnie najlepiej strzelał Mateusz Czajka z naszej redakcji, która zresztą zwyciężyła także zespołowo.
Druga edycja imprezy potwierdziła, że podczas strzelania może by naprawdę fajnie. Atmosfera była luźna, dał się pogadać, odpocząć, a jednocześnie zażyć nieco adrenalinki. Zwłaszcza że postarali się o to także trzej panowie z oławskiej zmilitaryzowanej grupy rekonstrukcyjnej, występujący w prawdziwym ekwipunku naszych żołnierzy w Iraku. Można było postrzelać, także „z biodra”, przymierzyć ubranie, kamizelkę, noktowizor, no, słowem poczuć się jak w Rambo 9. Do tego tradycyjnie jeep Przemka Pawłowicza robił furorę. Jeśli dodać pieczonego prosiaka, bigos, żurek i kiełbaski – wystarczy.
Szczegóły imprezy i wyniki w najlliższym wydaniu gazety. Już teraz jednak koniecznie muszę podziękować braciom ze Strzeleckiego Bractwa Kurkowego Grodu Jelcz-Laskowice, na czele z Olkiem Mitkiem, bez których niczego by nie było. Naprawdę warto podkreślić ich zaangażowanie, podobnie jak burmistrza J-L Kazimierza Putyry. Mam nadzieję, że za rok znów będziemy strzelali do kaczki dziennikarskiej, bo przecież na nieszczęście i szczęście strzelających dziennikarzy kaczka jest nieśmiertelna, wiecznie żywa.

kaczka1

kaczka2

kaczka3

kaczka4

kaczka5

kaczka6

kaczka7

kaczka8

kaczkaa

kaczkab

kaczkac

kaczkad

kaczkae

kaczkaf

kaczkah

Napisane przez:

Zostaw komentarz

XHTML: Możesz użyc następujących znaczników: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Strony

Szukaj

Nieco o stronie

Umieszczam tu zapiski redaktora naczelnego tygodnika powiatowego - na różne tematy, często związane z gazetą, ale niekoniecznie