Inspektor Gadżet

Nudno było, ale się skończyło. Kampania wyborcza nabiera rumieńców, choć są to tylko rumieńce na opakowaniach, ale zawsze (szczegóły w najnowszym wydaniu naszej gazety). Putyra w sobotę rozdawał na targowisku jabłecznik (cztery lata temu jabłka), Szponar rozdaje, choć na razie nieosobiście, zapałki ze swoją podobizną i kalendarzyki (chyba niemałżeńskie). Najdalej poszedł Kołodzej, bo na wyborczy gadżet wybrał sobie miotlę. Ale na niej nie odleciał. Za to z ekipą młodych wystąpił przed starostwem, gdzie machał nowym gadżetem, wzbudzając tumany kurzu. Zapowiedział, że teraz on tutaj posprząta – czytaj: po Szponarze. No, jeśli sprzątanie potrwa tyle, co uprzątnięcie worków popowodziowych na jego podwórku, starosta może spać spokojnie. Przynajmniej na razie.
Za to w Oławie i Domaniowie nadal posucha. Odlotowych pomysłów nie ma. Ale czekamy, czekamy. Wszak i Kościelak wydawał się być aktywny, i Kownacki zaczął pisać.

Napisane przez:

komentarze 3 do “Inspektor Gadżet”

 1. 05-11-2010 o godz. 00:38, In121 pisze:

  Kołodziej szuka nowej pracy. Pragnął błysnąć tym razem jako sprzątacz. Ku rozbawieniu udowodnił, że ma tak samo blade pojęcie o sprzątaniu jak i o burmistrzowaniu. On nie nadaje się do żadnej pracy. Robienie fermentu i kurzu to za mało. Niech lepiej wraca tam skąd przyjechał.

 2. 05-11-2010 o godz. 11:26, kaja pisze:

  a ja bym posła burmistrza Października tam skąd przyszedł-oczywiście z całym szacunkiem do niego- niewiele robi oprócz sztucznego zamieszania z kolegami w tym samym roczniku- jak patrzę na obwieszczenie wyborcze to średnia wieku w BBS to chyba jakieś 55+.
  Nic nie mam do starszych, ale to gruba przesada taka rada:)
  Mam nadzieję, że tym razem powtarzam się już chyba po raz tysięczny dostaną się MŁODZI!!!!!!!!!!!!!!!! DOŚĆ JUŻ RADYCH BEZRADNYCH!!!!!!!!!!!!!MŁODZI TEŻ MAJĄ GŁOS I POMYSŁY!!!!!!!!!!

 3. 05-11-2010 o godz. 22:27, In121 pisze:

  Każdy kandydat na radnego w wieku „od przedszkola do seniora” może być dobrym radnym. Tylko jeden warunek niech każdy przedstawi swoje zamierzenia i pomysły, aby można było ocenić jego wartość i potencjał, a więc dobrze wybrać. My wyborcy czekamy z niecierpliwością na ulotki z planem działania radnych. Obawiam się, że nie szyld partyjny, a sprawy merytoryczne zaważą o wyborze kandydatów.

Zostaw komentarz

XHTML: Możesz użyc następujących znaczników: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Strony

Szukaj

Nieco o stronie

Umieszczam tu zapiski redaktora naczelnego tygodnika powiatowego - na różne tematy, często związane z gazetą, ale niekoniecznie