Z listów do redakcji

Zwykle nie publikujemy anonimów, ale tym razem jest tak piękny. Na dodatek obnaża nasze własne błędy, do których się przyznajemy:

Szanowna Redakcjo! Czytając wczorajszą gazetę, dowiedziałam się na stronie 20, że 27 stycznia odbędzie się „walenie” budżetu miasta na 2011 rok. Ponieważ było już za późno, aby osobiście podziwiać to zdarzenie, mam nadzieję, że w następnym wydaniu będzie trochę pikantnych szczegółów na ten temat, tzn. kto, czym, za co i z jakim skutkiem „walił” ten budżet.
Z poważaniem
Stała Czytelniczka z ul.Chrobrego.

*
Szanowna Czytelniczko, otóż „walenie” już się odbyło, ale pikanterii ani ani. Tak dyskretnie robi to sobie nasza/wasza władza. Niemniej przekazałem uwagi autorce tekstu i korekcie. Pozdrawiam.
JK

Napisane przez:

komentarze 3 do “Z listów do redakcji”

 1. 03-02-2011 o godz. 19:31, wolfius pisze:

  Witam! Tekst jest bardzo konkretny i komunikatywny :). Uważam, że nieumieszczenie go byłoby z dużą szkodą dla Czytelników i dla samej sprawy „walenia” w sferach władzy samorządowej;)).
  Ukłony!
  P.S. Swoją drogą, co za czasy – kiedy to owo … odbywa się bez pikanterii, cichcem jakby i poza wzrokiem elektoratu.

 2. 04-02-2011 o godz. 01:29, kiwi pisze:

  Wall się Stritt!!!

 3. 04-02-2011 o godz. 12:42, xapi pisze:

  naprawde? tak publicznie, w sali obrad? OJ nie nalezalo tego njusa chowac na 20 strone, to sie nadaje na CZOLOWKE!

Zostaw komentarz

XHTML: Możesz użyc następujących znaczników: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Strony

Szukaj

Nieco o stronie

Umieszczam tu zapiski redaktora naczelnego tygodnika powiatowego - na różne tematy, często związane z gazetą, ale niekoniecznie