Nasz POPiS

Zaledwie wczoraj poszła w świat wiadomość, że oławski poseł Roman Kaczor będzie dopiero 14. na liście wyborczej, czyli zdecydowanie poniżej swoich (czyli jego) oczekiwań (oczywiście poseł wciąż liczy na podwyżkę od Tuska), a już dzisiaj nawiedza redakcję poseł Jackiewicz, też w jakimś sensie „nasz”, bo na terenie powiatu oławskiego ma swoje biuro. Inna sprawa, czy w nim bywa, bo w redakcji będzie pierwszy raz i zapewne nie ma to związku z wyborami 😉 W każdym razie Krzysiek od rana czyści podłogi, zamiata, ściera i szykuje się na przyjęcie gościa, z którym będzie rozmawiał. Zapewne z taką samą gorliwością spyta gościa, cóż takiego zrobił dla nas w tej kadencji.

Napisane przez:

komentarze 4 do “Nasz POPiS”

 1. 17-05-2011 o godz. 21:43, Marcin pisze:

  Że poseł Jackiewicz ma biuro w powiecie oławskim to jakaś nowość. Gdzie mieści biuro posła Jackiewicza? W jakich działa godzinach?

 2. 18-05-2011 o godz. 08:45, admin pisze:

  O ile wiem, to w J-L przy ul.Hirszfelda – tam jest takie zbiorowe biuro paru posłów PiS. Kiedy czynne – nie wiem. Za to spotkanie z posłem J. będzie tam 20 maja o g.18.00.
  JK

 3. 18-05-2011 o godz. 09:31, Velvet Octopus pisze:

  Czyli na listach oprócz p. Kaczora żadnego innego oławskiego kandydata do Sejmu nie ma i nie będzie w tym roku?

 4. 18-05-2011 o godz. 09:52, admin pisze:

  Być może będzie jeszcze Piotr Regiec (PiS), który na razie nie wyklucza takiej możliwości. Być może wyskoczy ktoś z SLD, ale bez większych szans, tylko jako lep na głosy. Na razie jednak jedyny pewny to Kaczor i pewnie Wiązowski, ale on już jakby nie nasz.
  JK

Zostaw komentarz

XHTML: Możesz użyc następujących znaczników: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Strony

Szukaj

Nieco o stronie

Umieszczam tu zapiski redaktora naczelnego tygodnika powiatowego - na różne tematy, często związane z gazetą, ale niekoniecznie