Koniec dodatku „Teraz Zdrowie”

Od paru lat raz w miesiącu dodawaliśmy do gazety bezpłatny dodatek „Teraz Zdrowie”. Już więcej tego nie będzie. Właśnie dzisiaj otrzymałem następujące pismo:
– Z przykrością zawiadamiamy, że ze względu na zmianę celów i strategii biznesowej firmy, wrześniowe i kolejne wydania „Teraz Zdrowie” nie zostaną wydane z powodu likwidacji pisma. Powyższe zawiadomienie zostało już do Państwa wysłane listem poleconym za potwierdzeniem odbioru.
Bardzo dziękujemy za dotychczasową współpracę.
Z wyrazami szacunku,
Krystyna Sochoń
Redaktor Prowadzący
TERAZ ZDROWIE

*
Być w może w miejsce „Teraz Zdrowie” powstanie coś innego na ten sam kształt. Swego czasu rozmawialiśmy o tym w gronie wydawców Stowarzyszeni Gazet Lokalnych. Na razie były jednak problemy z pozyskaniem reklamodawców, aby dodatek był gratisowy. Jednak gdy z rynku wypada „Teraz Zdrowie”, być może wrócimy do sprawy. Może dodatek nie był jakimś hitem, ale każdy lubi otrzymywać coś za darmo (w naszym przypadku to był już trzeci „grzbiet”). Problemy związane ze zdrowiem zawsze interesowały naszych czytelników, z których większości nie stać na specjalistyczne czasopisma, a połowa z nich nie korzysta z internetu, więc dzięki dodatkowi mogli dowiedzieć się czegoś, co mogły być im przydatne.

Napisane przez:

Jeden komentarz do “Koniec dodatku „Teraz Zdrowie””

  1. 11-08-2015 o godz. 23:19, Kasia pisze:

    czy macie pisma archiwum „Teraz Zdrowie” poszukuje przepis?

Zostaw komentarz

XHTML: Możesz użyc następujących znaczników: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Strony

Szukaj

Nieco o stronie

Umieszczam tu zapiski redaktora naczelnego tygodnika powiatowego - na różne tematy, często związane z gazetą, ale niekoniecznie