Łukasz Kadziewicz u Rafała z Zakrzowa (3)

Co najbardziej lubisz jeść? Czy żona Cię wspiera, kiedy odnosisz porażkę? Czy chciałbyś kiedyś zostać trenerem? Jakie masz hobby? – to tylko kilka pytań, które 17-letni Rafał miał do siatkarza Łukasza Kadziewicza. Sportowiec, który z przyjemnością zgodził się na spotkanie z Marzycielem, wyczerpująco odpowiadał na wszystkie pytania. Sam też był zainteresowany, jak często Rafał śledzi sportowe zmagania naszej siatkarskiej drużyny. Rafał i jego rok młodszy brat Łukasz, który również marzy o spotkaniu ze znanym sportowcem, dostali od Łukasza Kadziewicza superprezenty. Popularny siatkarz przywiózł też ze sobą srebrny medal z mistrzostw świata – specjalnie, żeby pokazać chłopcom.
– Chyba dziś nie zasnę – mówił chłopiec, gdy zbieraliśmy się do wyjścia. Razem z bratem od razu szukali miejsca na ścianie, gdzie zawisną klubowe szaliki, które dostali od gościa.
Zaraz po naszym spotkaniu Rafał musiał wracać do szkoły w Wierzbicach, gdzie na co dzień uczy się i poddaje rehabilitacji. Kiedy tam przyjechaliśmy, mimo późnej pory czekali na niego koledzy z pokoju. Gdy tylko Marzyciel pojawił się w drzwiach, pytali, jak było. Nic dziwnego, w końcu nie do każdego na herbatę przyjeżdża sam Łukasz Kadziewicz!
*
W spełnienia tego marzenia bardzo nam pomógł Łukasz Dudkowski.
Relacja w „GPWO”: http://www.gazeta.olawa.pl/archiwum2/aktualnosci,wiecej,374.htm
Luty 2007
Pela i Jurek
*
Czym jest fundacja „Mam Marzenie”? Zobacz www.mammarzenie.org
*

Spotkanie w Zakrzowie


Były prezenty, a jakże


- Spełniło się moje marzenia - mówi Rafał


I wspólne zdjęcie braci z Kadziewiczem


A tak wygląda prawdziwy medal

Napisane przez:

Zostaw komentarz

XHTML: Możesz użyc następujących znaczników: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Strony

Szukaj

Nieco o stronie

Umieszczam tu zapiski redaktora naczelnego tygodnika powiatowego - na różne tematy, często związane z gazetą, ale niekoniecznie