Jacek Krzynówek u Łukasza z Zakrzowa (4)

– O rany! Naprawdę? Jak Łukasz się dowie, to nie będzie spał całą noc! – zareagowała pani Elżbieta, mama naszego marzyciela Łukasza, na wieść o tym, że do jej syna przyjedzie znany piłkarz Jacek Krzynówek. Nastolatek marzył, by spotkać się ze znanym sportowcem.
Na drugi dzień rano pan Jacek, który na spotkanie z naszym Marzycielem specjalnie przyjechał z Niemiec, stawił się u drzwi Łukasza, w małej podoławskiej miejscowości. Opowiadał o początkach swojej sportowej kariery (czemu ze szczególną uwagą przysłuchiwał się młodszy brat Łukasza – Michał, który z zapałem trenuje piłkę nożna w szkolnej drużynie), o tym jak to dobrze, gdy w życiu pasja łączy się z pracą, o swoich marzeniach, planach i rodzinie. Dla naszego Marzyciela przywiózł swoją klubową koszulkę oraz piłkę. Autografy na żywo – ech, o tym właśnie marzył Łukasz! A pytany, dlaczego chciał, aby odwiedził go właśnie Jacek Krzynówek, bez wahania odpowiada: – Bo bardzo mi się podoba jak gra!
Łukasz obiecał, że będzie dalej trzymał kciuki za sportowe zmagania naszego piłkarza. Pan Jacek z kolei, że kopiąc piłkę postara się nie zawieść nowo poznanego kibica.
W realizacji marzenia pomógł Hotel Patio z Wrocławia, który ugościł Jacka Krzynówka
Relacja w „GPWO”: http://www.gazeta.olawa.pl/archiwum2/aktualnosci,wiecej,646.htm
2007
Pela i Jurek
*
Co to jest fundacja „Mam Marzenie – zobacz na www.mammarzenie.org

Łukasz marzył o spotkaniu z Krzynówkiem. I proszę, jest. Przyjechał prosto z Niemiec


Autograf musi być


W zorganizowaniu spotkania pomógł nam Łukasz Dudkowski - siedzi pierwszy z lewej


Jeden na jednego - i o to chodziło


Pela z Krzynówkiem pod wrocławskim hotelem, goszczącym naszego gościa

Napisane przez:

Zostaw komentarz

XHTML: Możesz użyc następujących znaczników: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Strony

Szukaj

Nieco o stronie

Umieszczam tu zapiski redaktora naczelnego tygodnika powiatowego - na różne tematy, często związane z gazetą, ale niekoniecznie