Kultura pręta zbrojeniowego (cd.)

To prawdziwa gratka! Tego się nie spodziewaliście! Znajomy wypatrzył w zwiastunie nowego filmu coś takiego i przesłał do mnie (dzięki!), czyli do samozwańczego kustosza jedynego na świecie wirtualnego muzeum kultury pręta zbrojeniowego. Rewelacja. To ostateczny dowód na nasze prawdziwe korzenie. A ja pisałem coś o jakimś PRL-u… Cóż, nie takie teorie upadają.
Film „Immortals. Bogowie i herosi” (3D) wchodzi na ekrany 11 listopada. Przedstawia historię Księcia Tezeusza, dzielnego wojownika, który prowadzi swój lud do walki przeciw tytanom w celu ocalenia ludzkości.
Wiele lat po mitycznym zwycięstwie Bogów nad Tytanami na horyzoncie pojawia się nowe zagrożenie. Żądny władzy król Hyperion (Mickey Rourke) wypowiada wojnę ludzkości. Plądrując bezbronne, wobec jego brutalnej armii, ziemie Grecji poszukuje legendarnego Łuku – broni o niewyobrażalnej mocy, wykutej niegdyś w niebiosach przez Boga Wojny, Aresa. Ten, kto posiądzie broń (łuk z pręta zbrojeniowego? czemu nie!), będzie dowodził czekającymi na uwolnienie Tytanami. Jedynym, który postanawia przeciwstawić się Hyperionowi jest wybrany przez bogów Tezeusz. W rękach tego prostego człowieka spoczywa teraz los ludzkości i tylko on może uratować ją przed całkowitą zagładą.

Wojownicy pręta zbrojeniowego – to jest to!

Napisane przez:

Zostaw komentarz

XHTML: Możesz użyc następujących znaczników: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Strony

Szukaj

Nieco o stronie

Umieszczam tu zapiski redaktora naczelnego tygodnika powiatowego - na różne tematy, często związane z gazetą, ale niekoniecznie