Monika i Xawery – nasi nominowani

Wygląda na to, że znów trzeba się będzie pofatygować do Sejmu, bo nasi dziennikarze ponownie zostali nominowani do na gród w ogólnopolskim konkursie Stowarzyszenia Gazet Lokalnych LOCAL PRESS 2012 – wręczenie nominacji i nagród w Sali Kolumnowej 3 lutego.
A nominowani zostali tym razem:
w kategorii EDUKACJA
Monika Gałuszka-Sucharska za cykl tekstów o pobiciu uczennicy gimnazjum „Klaudia boi się szkoły”,
w kategorii ROLNICTWO, WIEŚ I EKOLOGIA
Xawery Piśniak za tekst „Bystrzyca – smutny cud”
Gratulacje! Nasi dziennikarze ponownie udowadniają, że są jednymi z najlepszych polskich dziennikarzy lokalnych. Trochę żałuję, że tym razem nie nominowano żadnej fotki Kryspina Matusewicza, które zwykle były pewniakami. No, ale to już sprawa jury, któremu przewodniczył redaktor Igor Janke.

Napisane przez:

komentarzy 6 do “Monika i Xawery – nasi nominowani”

 1. 14-01-2012 o godz. 16:29, Velvet Octopus pisze:

  Ale Janke jest niekoszerny. Czy to rozsądne z takich rąk nagrodę odbierać, myśląc o przyszłości?

 2. 14-01-2012 o godz. 17:55, wolfius pisze:

  Witaj Jurku, mam jedno pytanie. Otóż, Twoje ostatnie zdanie jest nieco dwuznaczne. Czy należy je rozumieć, że gdyby jury przewodniczył nie Janke, ale np. Adam M. z Czerskiej, to Kryspin Matusiewicz pozostałby pewniakiem?
  A tak swoją drogą – gratulacje dla obojga dziennikarzy GP!

 3. 16-01-2012 o godz. 09:34, admin pisze:

  Do Velveta i Wolfiusa – rozwalacie mnie swoją podejrzliwością. A ja ani o jednym, ani o drugim, nawet sekundę nie pomyślałem, tylko po prostu jednym naiwnie się ucieszyłem, a drugie przyjąłem mężnie na klatę. Widać mało czujny jestem.
  JK

 4. 16-01-2012 o godz. 13:16, Velvet Octopus pisze:

  Ja tylko ostrzegam 😉

 5. 17-01-2012 o godz. 20:13, kryspin pisze:

  „Trochę żałuję, że tym razem nie nominowano żadnej fotki Kryspina Matusewicza, które zwykle były pewniakami.” – ja tez zaluje, ale chyba przeoczylem ten konkurs 🙁
  km

 6. 19-01-2012 o godz. 01:34, wolfius pisze:

  Spoko! Może następnym razem Igor Janke będzie szefował jury w innej kategorii np. „Feminizm i problem wycinki lasów w Amazonii” ;).

Zostaw komentarz

XHTML: Możesz użyc następujących znaczników: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Strony

Szukaj

Nieco o stronie

Umieszczam tu zapiski redaktora naczelnego tygodnika powiatowego - na różne tematy, często związane z gazetą, ale niekoniecznie