Świat wieczny w 3D

Nie chcę ograniczać Waszego szczęścia, więc czym prędzej dzielę się listem, jaki dostałem dzisiaj. Przeczytajcie, zobaczcie, oceńcie:

Szczęść Panie Boże! Przesyłam do publikacji oraz rozważań zarówno osobistych jak i zbiorowych wykonaną przeze mnie fotografię mistyczną w małej nadmorskiej cerkwi na Cyprze (na razie wysyłam część fotografii). Świat jej jeszcze nie ujrzał, ujrzało ją kilka osób twierdząc np. że głośno będzie o niej na całym świecie.

To fotografia mistyczna wykonana w funkcji makro. Widnieje na niej cała wyjątkowo rozbudowana wizja (zobrazowanie) Sądu Ostatecznego ukazanego w Piśmie. Widać ostateczny kataklizm, walczące anioły i demony, widać dusze ludzi, Parakleta, Gołębicę i Jezusa. Widać nawet tańczącego Szatana oraz Niebo. Całość naszego świata zobrazowana jest w 2d a świat wieczny widnieje w 3d. Nie chcę wpływać na całość opisu i przedstawiać jego szczegółowo, chcę aby każdy wyciągną wnioski sam. Dodam, iż należy przeszukać fotografię na dużym zbliżeniu najlepiej w zaciemnionych warunkach.
Dla kontaktu ze mną, proszę używać formularza kontaktowego w portalu społecznościowym www.chrzescijanie.pl
LINK : http://www.chrzescijanie.pl/help/contact
Fotografia w załączniku wiadomości lub do pobrania z http://www.chrzescijanie.pl/img/fotografia-mistyczna-kawalek.jpg
Pozdrawiam
damian, mały niegodny sługa Jezusa
A+M+E+N

Napisane przez:

Zostaw komentarz

XHTML: Możesz użyc następujących znaczników: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Strony

Szukaj

Nieco o stronie

Umieszczam tu zapiski redaktora naczelnego tygodnika powiatowego - na różne tematy, często związane z gazetą, ale niekoniecznie