Rosjanie w redakcji

Wczoraj gościliśmy w redakcji przedstawicieli Federacji Rosyjskiej z „Moskiewskiej Szkoły Badań Politycznych”, którzy dwa dni przebywali w naszym powiecie. Była to tzw. wizyta studyjna, zorganizowana przez stowarzyszenie „Porozumienie Wschód-Zachód”, któremu szefuje Błażej Zając, oraz przez Fundację Edukacja dla Demokracji z Warszawy. Goście odwiedzili Urząd Miejski, telewizję kablową, zwiedzali miasto, spotykali się z przedstawicielami organizacji pozarządowych. Wśród nich byli deputowani, redaktor, manager. Nas jednak zaciekawił pewien człowiek o niepozornym wyglądzie, za to z ciekawym życiorysem. Żeby jednak nie „spalić” tematu, oraz nie narazić się na zarzuty Karola, że komentuję coś, czego on nie zna, powiem tylko, że niezwykle ciekawe są związki naszego gościa z Putinem i nie przez przypadek pytał mnie i polską reakcję na cerkiewny wybryk Pussy Riot. No, ale o szczegółach zapewne wkrótce (ale nie tak od razu) w wydaniu papierowym.


Napisane przez:

komentarze 4 do “Rosjanie w redakcji”

 1. 28-11-2012 o godz. 18:19, Piotr Skotnicki, CINEsync pisze:

  A nie musieliście jeszcze przepraszać za „Bij bolszewika”? Pewnie jeszcze nie widzieli… A jak zobaczą, to co? Jest jakiś plan awaryjny?

 2. 30-11-2012 o godz. 13:02, Łukasz N. pisze:

  Piotrze Skotnicki, czy my wiecznie musimy przepraszać wszystkich za wszystko? Czy rosjanie przepraszają polaków za krzywdy z przeszłości i teraźniejszości? Raczej nie, więc musimy nareszcie pozbyć się kompleksu niższości… Teraz mamy okazję, link poniżej:

  http://fakty.interia.pl/swiat/news/odrywano-glowy-rosyjska-tv-oskarza-polske-o-profanacje,1868457,4

 3. 30-11-2012 o godz. 13:17, admin pisze:

  Nie przepraszaliśmy za „bolszewika”, ale też i nie prowadziliśmy gości w to miejsce, bo to nie byli nasi gości, my ich jedynie przez chwilę gościliśmy w redakcji.
  Inna sprawa, że akurat ten napis w tym miejscu niezbyt mi pasuje – o czym już pisałem.
  Pozdrawiam
  JK

 4. 30-11-2012 o godz. 16:41, Piotr Skotnicki CINEsync pisze:

  Łukaszu N., to ironiczne było. „Wężykiem” 😉

Zostaw komentarz

XHTML: Możesz użyc następujących znaczników: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Strony

Szukaj

Nieco o stronie

Umieszczam tu zapiski redaktora naczelnego tygodnika powiatowego - na różne tematy, często związane z gazetą, ale niekoniecznie