Przeprosiny mają być

Nie, żeby mnie to jakoś specjalnie rajcowało, bardziej smuci, ale dla porządku podaję, że pan Józef Kościelak był w redakcji i zamówił przeprosiny dla Trybulskiego na pierwszej stronie w tym tygodniu. Inne sprawa, że na razie nie zapłacił – ma jeszcze przyjść i te sprawy uregulować. Mam oczywiście nadzieję, że ureguluje i wszystko będzie jak trzeba. Mam też nadzieje, że porywczy radny przemyślał całą sprawę, bo to w gruncie rzeczy dobry i poczciwy człowiek, choć szybkorobiący/szybkomówiący, co nie zawsze musi iść w parze z rozsądkiem.
*
A tak z innej beczki, to Tomek Wilgosz zareagował na wpisy dotyczące jego cennego i już słynnego listu o instalacji Kołodzieja. Niestety, ten wpis gdzieś przepadł w czeluściach sieci. Mam nadzieję, że jakoś go odtworzy, co z pewnością da impuls do dalszego ciągu dyskusji. Swoją drogą to cieszy, że tak sobie dyskutujemy na tematy historyczne, jakbyśmy innych nie mieli, nie zauważali. Chyba w sumie więc nie jest u nas i z nami tak źle, skoro mamy na to czas. Na dodatek wciąż używamy słów – nawet tak ciężkich jak Kościelak, za co oczywiście musi ponieść karę – zamiast pałek. Wiem, wiem… Do pałek stąd już niedaleko, mowa nienawiści itd.

Napisane przez:

Jeden komentarz do “Przeprosiny mają być”

 1. 01-12-2012 o godz. 20:12, Karol pisze:

  Ciekawostką jest to, że został oficjalnie członkiem PSL niejaki Kościelak, a więc może już kandydować nawet na radnego sejmiku.

  Bez szans nie jest, mógłby się dostać.
  Byłoby ciekawie.
  Ale chyba braki kadrowe w PSL mają, skoro przyjmują kogoś, kto jeszcze ma nie zakończone sprawy sądowe.
  Bo Platformy chyba jeszcze nie przeprosił, z panem Korpowskim nie wiem, czy doszło do ugody, czy nie.

Zostaw komentarz

XHTML: Możesz użyc następujących znaczników: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Strony

Szukaj

Nieco o stronie

Umieszczam tu zapiski redaktora naczelnego tygodnika powiatowego - na różne tematy, często związane z gazetą, ale niekoniecznie