Szymon marzy o plaży

Wczoraj byliśmy o kolejnego naszego Marzyciela. To czterolatek Szymon, a właściwie już prawie pięciolatek, który połowę swojego życia spędził w klinikach, na leczeniu. Od niedawna jest już w domu i wszyscy liczą, że to koniec jego szpitalnych przygód. Chłopiec szybko nadrabia to, co stracił podczas leczenia – biega, cały czas ze wszystkimi rozmawia, szaleje ze starszym bratem.

Wprawdzie jeszcze co miesiąc musi się stawiać w klinice na badania, ale ma wreszcie szanse na prawdziwe wakacje. Gdzie? Szymon nie ma wątpliwości. Marzy o wielkiej plaży. Po prostu. Nie jest ważne gdzie, byle było dużo piasku, w ręku łopatka, a obok wiaderko. I do budowy zamku!
Skoro piasek, to zapewne bałtyckie plaże. Tam chcemy go wysłać – oczywiście razem z mamą. My, czyli Fundacja Mam Marzenie. Jeśli ktoś chciałby nam w tym pomóc – proszę o kontakt (Jerzy Kamiński 605 996 556).
*
Fundacja Mam Marzenie spełnia marzenia dzieci, których choroba zagraża życiu. Więcej na www.mammarzenie.org
*
jurek i pela
oławscy wolontariusze fundacji

Napisane przez:

Zostaw komentarz

XHTML: Możesz użyc następujących znaczników: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Strony

Szukaj

Nieco o stronie

Umieszczam tu zapiski redaktora naczelnego tygodnika powiatowego - na różne tematy, często związane z gazetą, ale niekoniecznie