Tylko dla fanów – nielokalne

Idą wakacje. Mam już dość newsów, z gatunku: Rosji grozi wielka katastrofa. Co zrobi Putin? Rewolucja w Egipcie trwa. Burze i ulewy nad Śląskiem. Karambol na autostradzie A2. Radny z Ustki zaginął na Bałtyku. Groźny wypadek pociągu. Geniusz, który zabijał. To wszystko, niestety, autentyki tylko z jednego dnia (6 lipca) z pierwszej strony Onet.pl. Dość tego. Chcę na urlop! Chcę coś lekkiego! Ot, na przykład:

Wiem, wiem, to prywata. Ale dlaczego by nie? Gdzieś to musiałem wrzucić dla fanów. A że są tacy w powiecie oławskim, nie wątpię. Paru widziałem na koncercie, w tym także osoby publiczne np. Łukasza Dudkowskiego. Był też pewien znany w wielu urzędach oławski radca prawny. Traczu, a ty gdzie byłeś!?
O koncercie nie ma co mówić, trzeba posłuchać albo zobaczyć. W każdym razie moja najstarsza córka powiedziała, że po występie Paula McCartneya (71 lat!) przedefiniowała pojęcie starości. Sam też już się niepokoję, co to będzie, gdy wejdę w ten wiek.

1

2
3
4
1
5
6
7
6
2
10

Napisane przez:

Zostaw komentarz

XHTML: Możesz użyc następujących znaczników: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Strony

Szukaj

Nieco o stronie

Umieszczam tu zapiski redaktora naczelnego tygodnika powiatowego - na różne tematy, często związane z gazetą, ale niekoniecznie