Jeszcze o wyjazdach do Azji

No to się porobiło. Za dwa dni jadę do Wrześni, aby ustalić przyszłoroczny plan działań SGL w Azji, pod koniec listopada zaprosiła mnie nasza biblioteka, abym na tę samą okoliczność wystąpił w roli „ciekawego człowieka” (szczegóły zapewne wkrótce na plakacie), a dzisiaj (12 listopada) o g.21.14 Polskie Radio Program Pierwszy ma wyemitować reportaż Magdy Skawińskiej o moim wyjeździe do Pamiru. Nie wiem, co z tego wyszło, ale na wszelki wypadek zapraszam.

Oto zajawka z radiowej strony:
http://www.polskieradio.pl/7/Audycja/8948,reporta%C5%BCe-jedynki

Napisane przez:

komentarzy 11 do “Jeszcze o wyjazdach do Azji”

 1. 13-11-2013 o godz. 12:46, Karol pisze:

  A będzie możliwa Panie Jurku zorganizowanie przez Pana spotkania w OK, gdzie mógłby Pan opowiedzieć swoje ciekawe historie i pokazać zdjęcia na rzutniku, może poprowadzić spotkanie wraz z ciekawym gościem podróżnikiem, bo jak na razie to tylko pański blog jest odzwierciedleniem pańskich wojaży.

  Internet i zdjęcia bez komentarzy nie oddają tych wszystkich emocji i ciekawych historii, które niewątpliwie Pan przeżył.

  Chyba, że takie spotkanie z mieszkańcami Oławy już się odbyło, o czym nie wiem. To przepraszam.

  Jeśli nie miało jeszcze miejsca, to zachęcam.
  Może jakiś filmik na portalu, np. z przeprawy przez niedostępną azjatycką rzekę?

  Pozdrawiam

 2. 13-11-2013 o godz. 13:03, admin pisze:

  Panie Karolu, takie spotkanie będzie 25 listopada w naszej „ratuszowej” bibliotece – szczegóły zapewne wkrótce. Ale pewnie pana rozczaruję, bo żaden ze mnie Indiana Jones, a do Azji wybieram się, by pracować – nie odkrywam białych plam, na przygody mam niewiele czasu, ale na oławskie spotkanie zapraszam. Pokażę zdjęcia, coś tam opowiem, a pan dopyta.

  A tu można posłuchać radiowego reportażu na ten temat

  http://www.polskieradio.pl/80/1007/Artykul/976142,Jesli-nie-my-to-kto-Magda-Skawinska

  Pozdrawiam
  JK

 3. 13-11-2013 o godz. 21:27, wolfius pisze:

  „…żaden ze mnie Indiana Jones” – Jurku, nie bądź taki skromy. I. Jones przy Tobie wymięka, gdy idzie o desperację i zaangażowanie w promowanie np. Marszu Równości – broń Boże nie mylić z Marszem Niepodległości, tfuu! – i inne takie akcje „Made in Czerska” 😉
  Ale – serio – zdjęć i relacji gratuluję.

 4. 13-11-2013 o godz. 23:51, kryspin pisze:

  Jerzy – szczerze gratuluję. Jeszce rok, dwa i zostaniesz celebrytą.
  Kryspin M

 5. 14-11-2013 o godz. 10:42, admin pisze:

  No właśnie…

 6. 14-11-2013 o godz. 10:43, admin pisze:

  Wolfiusie drogi, w jednym masz rację – wolę Marsz Równości, zamiast takiego Marszu Niepodległości. Jak wiesz, nie palę…
  JK

 7. 14-11-2013 o godz. 12:14, Piotr Skotnicki pisze:

  Gratulacje! Cały reportaż wisiał na sajcie PR nieco wcześniej (pod innym linkiem). Masz rację, że można – mimo wszystko – zacząć doceniać, co osiągnęliśmy w ostatnich latach, gdy wraca się np. z głębokiej Ukrainy. Z drugiej strony, jadąc tam, można zatęsknić za tym co bezpowrotnie straciliśmy.

  PS
  Magda w dobrej formie. Pozdrów ją ode mnie przy okazji. Wieki temu cięliśmy taśmę na mechlaborach, montując wstawki do dzienników w PR Wro.

 8. 14-11-2013 o godz. 12:57, admin pisze:

  Dzięki, pozdrowię
  JK

 9. 14-11-2013 o godz. 13:50, wolfius pisze:

  Drogi Jurku, „De gustibus…”, lecz co by nie powiedzieć o Marszu Niepodległości, to po nim nikt jeszcze nie wrócił z HIVem, czego nie można powiedzieć o innych marszach… 😉

 10. 16-11-2013 o godz. 10:33, admin pisze:

  Ja tam na marszu maszeruję – nie wiem, co to wyrabiasz 🙂 Widzę, że wreszcie się wkurzyłeś i zabierasz się na serio za Miłoszyce. W tej sprawie jestem z tobą i nawet z łopatą przyjdę popracować, jak będzie taka potrzeba. A na razie to jednak chyba wpadnij do mnie, pogadamy, jak to dobrze zrobić, żeby nie wylać dziecka z kąpielą i nie wrócić z HIV-em.
  JK

 11. 16-11-2013 o godz. 15:13, Piotr Skotnicki pisze:

  Panowie, jeśli temat Miłoszyc traktujecie serio, deklaruję wsparcie ze strony jeszcze kilku osób.

  PS
  Gdybyście widzieli jak wczoraj Warszawa była obstawiona. Garaże przewietrzyli.

Zostaw komentarz

XHTML: Możesz użyc następujących znaczników: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Strony

Szukaj

Nieco o stronie

Umieszczam tu zapiski redaktora naczelnego tygodnika powiatowego - na różne tematy, często związane z gazetą, ale niekoniecznie