No to wracam, a tu…

Owszem, nie było mnie tu od wielu miesięcy, ale wracam do pisania. Dlaczego? Bo zamierzamy unowocześnić nasz portal, wiele zmienimy, a jeszcze więcej chcemy zmienić… Dopóki jednak tego nie zobaczę w sieci, wolę nie zapeszać, żeby nie skończyć jak ostatnio Wiadomo Kto.
*
Na razie jednak, po krótkich wojażach, wróciłem do kraju w tej całkiem nowej rzeczywistości powyborczej, a tu sensacja. Widzę na billboardach, że poseł Kaczor dziękuję za zaufanie, czyli musiał wygrać Komorowski. Bo to przecież był, o ile się nie mylę, jego kandydat. Skoro tydzień po drugiej turze wyborów poseł dziękuje za zaufanie, zrozumiałem, że to właśnie jego człowiek wygrał. A tu niespodzianka. Nie wygrał. Czyli jednak media, które zwykle kłamią, tym razem dopadły mnie za granicą z prawdziwymi wieściami.
Rozumiem potrzeby kampanii jesiennej, rozumiem, że lepiej już teraz ją zacząć, bo kasa z innej kupki, nieznaczonej wyborczo, więc bez stosownych limitów, ale tak nagłe jej rozpoczęcie, i to tuż po przegranych wyborach, z takim hasłem, nie jest najlepszym pomysłem. Ile osób uległo, jak ja, wrażeniu, że coś tu nie tak? Jego kandydat przegrywa, a on dziękuje wyborcom za zaufanie?! Przecież to był właśnie brak zaufania. Do Komorowskiego i do PO. Wymierny.

JK

Napisane przez:

komentarze 3 do “No to wracam, a tu…”

 1. 10-06-2015 o godz. 09:20, Karol Mendocha pisze:

  Jeśli mieszkańcy nie mają za co dziękować posłowi, to poseł robi dobry efekt i dziękuje.

  A może naprawdę popierał Andrzeja Dudę, gdyż nawet na billboardach nie ma logo partii, której jest posłem, czyli Platformy Obywatelskiej.

  Dlaczego oławski poseł wstydzi się logo swojej partii, będąc członkiem Platformy i członkiem klubu w sejmie z tejże?

 2. 13-06-2015 o godz. 12:49, admin pisze:

  Też niedawno zauważyłem brak loga. Dziś, w obliczu afery podsłuchowej i roszady rządowej, unikanie znaczka PO wydaje się rozsądne. A nawet piarowsko zrozumiałe. Ale plakaty robione były grubo wcześniej. Czyżby poseł coś wiedział albo przeczuwał?
  JK

 3. 13-06-2015 o godz. 19:43, Karol Mendocha pisze:

  To niech poseł Kaczor nie startuje z Platformy, skoro wstydzi się logo wstawić na billboardach.

  Myślę, że Protasiewicz nie będzie zadowolony, gdy dowie się o tym.
  A pewnie już wie.

Zostaw komentarz

XHTML: Możesz użyc następujących znaczników: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Strony

Szukaj

Nieco o stronie

Umieszczam tu zapiski redaktora naczelnego tygodnika powiatowego - na różne tematy, często związane z gazetą, ale niekoniecznie