A ja, niestety, bez rewolucji

No trudno. Taki defekt. Wcale, ale to wcale nie interesuje mnie pani Gessler w Jelczu-Laskowicach ani gdziekolwiek by była.
– Słyszałeś, Gesslerowa jest w Jelczu! – dzwoni znajomy.
– Macie już to!? Kuchenne Rewolucje są w J-L! – pisze ktoś na FB.
– Czy macie już najnowszą informację, że Gesslerowa robi program u nas? – pytają w mailach.
Tak. Wiem. Słyszałem. Widziałem. Mamy. Niestety.
Rewelacja powiatowa. Amerykański (od jakiegoś czasu) koncern telewizyjny TVN robi program komercyjny, lansujący do bólu swoich bohaterów, by potem na nich jeszcze więcej zarabiać. Naprawdę, wizyta pani G. w J-L to dzień, który zmieni nasze życie. Od samej wizyty życie robi się od tego lepsze. Przynajmniej życie niektórych.
*
I jeszcze taki liścik z FB.
– Dzien dobry wlasnie oglądalem polsat i byl program DZIEN KTORY ZMIENIL MOJE ZYCIE odc 87 jest oława i pasmanteria i hotel olawian pozdrawiam i zycze miłych dni wakacyjnych.
Dziękuję za życzenia
(pisownia zapewne oryginalna – zresztą, co ja piszę?! Z pewnością oryginalna, w sposób oczywisty oryginalna! Jak oryginalne są potrzeby i zainteresowania wielu naszych czytelników, naszych sąsiadów, współplemieńców sprzed telewizora).
JK

PS
A moja żona mówi, że robię świetne naleśniki

PS 2
Ponoć jedna z dziewczyn po zrobieniu selfie z panią Gessler powiedziała: – Mam fotkę z Magdą Gessler, mogę umierać!
Cóż, proste marzenia łatwo się spełniają. I życie spełnione.

Napisane przez:

Zostaw komentarz

XHTML: Możesz użyc następujących znaczników: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Strony

Szukaj

Nieco o stronie

Umieszczam tu zapiski redaktora naczelnego tygodnika powiatowego - na różne tematy, często związane z gazetą, ale niekoniecznie