Już Go nie ma

nn

To było wielkie zaskoczenie. Byłem z rodziną na urlopie, a wtedy z reguły nie zaglądam do sieci. Gdy wróciłem, dopiera na drugi dzień trafiła mnie informacja o śmierci Tośka i o pogrzebie, na który nie miałem okazji pójść.
Od pół roku wiedziałem, w jakim jest stanie, ale jakoś nigdy nie pomyślałem, że to już wkrótce, że jest już na drodze, by odejść.
Nigdy nie był pierwszoplanową postacią gazety, ale nie da się zapomnieć, że współtworzył pierwszy, nieistniejący już skład redakcji. Jego teksty, głownie historyczne, bo to była jego pasja, przez wiele lat zaciekawiały naszych czytelników. Odkrywał miejscowe tradycje, zabytki, pisał też o ludziach Oławy. Dziś te teksty w naszym redakcyjnym archiwum to prawdziwa skarbnica wiadomości, do której jeszcze wiele razy przyjdzie nam sięgać.
Żegnaj, Tosiek!

Napisane przez:

Zostaw komentarz

XHTML: Możesz użyc następujących znaczników: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Strony

Szukaj

Nieco o stronie

Umieszczam tu zapiski redaktora naczelnego tygodnika powiatowego - na różne tematy, często związane z gazetą, ale niekoniecznie