„Puki jeszcze”, czyli o powietrze dla Ojczyzny!

Akurat powietrze mamy zdaje się najgorsze w Europie, więc tytułowy apel skądinąd jak najbardziej słuszny.
Od kogoś zupełnie mi obcego dostałem taki oto liścik (pisownia oryginalna):

Proszę Was wspomóżcie Ojczyznę Miłą, na razie tylko podpisem pod tym protestem przeciw „targowicy 2015” i lewackiemu interwencjonizmowi tzw. Unii Europejskiej – puki jeszcze nie żądają „Korytarza” Przekażcie ten apel o powietrze dla Ojczyzny znanym Wam adresom – niekoniecznie Przyjaciołom, żaden uczciwy Człowiek nie powinien zostać obojętny

Pod spodem dopisek, jak to w przeróżnych „łańcuszkach”:
Tadziu,
myślę, że ten akurat protest warto rozpowszechnić, żeby jak najwięcej Polaków dało wyraz swemu oburzeniu
andrzej

A jeszcze niżej tekst właściwy pt. „Schulz, Tusk i Juncker chcą nam wybierać rządy? Takiego listu się nie spodziewali. Kliknij i wyślij teraz!”, skopiowany ze strony Protestuj.pl.

Jako uczciwy człowiek, a nawet obywatel, posłusznie rozpowszechniam, zwłaszcza że i nasi radni nie zasypiają gruszek w popiele. Radny Urbańczyk np. rozpowszechnia coś takiego:

http://naszeblogi.pl/59441-sprawa-jest-smiertelnie-powaznabedzie-majdan

I to wszystko z takim komentarzem:

Sprawa jest śmiertelnie poważna…będzie Majdan.
KOD szykują nam przewrót, chcą drugiego Majdanu, ale w Polsce.
GTW, jest to dla nich jedyny ratunek inaczej wszyscy pójdą siedzieć. Mobilizujmy się rodacy, nie pozwólmy by ci przestępcy mogli obalić nowy i prawowity RZĄD.
Chcą doprowadzić do obalenia prawicy, jak to było za rządów Olszewskiego.
Szanowni czytelnicy, warto ten filmik obejrzeć i wysłuchać do końca pana Konrada.
Szanowni czytelnicy, jeśli możecie i uważacie , że jest warty obejrzenia, to udostępniajcie większej rzeszy czytelnikom, niech inni mają świadomość co się kroi w naszym Państwie!

Normalnie szykuje nam się prawdziwy ruch oporu, tylko z tego wszystkiego to już nie bardzo wiem, kto aktualnie niepodzielnie rządzi w Polsce i może praktycznie robić wszystko, co chce (i robi!), a kto ma schodzić do podziemia.

JK

Napisane przez:

Jeden komentarz do “„Puki jeszcze”, czyli o powietrze dla Ojczyzny!”

  1. 08-01-2016 o godz. 10:34, Karol Mendocha pisze:

    Panie Redaktorze, a warto ryzykować i zadzierać z tą władzą.
    Czy jest Pan pewien, że nie miał Pan w swojej rodzinie stalinowskich oprawców, wegetarian, Żydów, cyklistów, członków PPS, zwolenników Róży Luksemburg czy źródeł odnawialnych. Nawet jeśli Pan twierdzi, że nie, to i tak prawdziwi patrioci znajdą, że jest Pan resortowym dziennikarzem, który za pieniądze z Moskwy założył gazetę i został oniegdyś radnym jakimś nie do końca uczciwym sposobem. Prawdziwi Patrioci udowodnią Panu wszystko. Że czarne jest białe też.
    Nawet jeśli, w Powstaniu Styczniowym Praprawujek czy Prapradziadek należał do tzw. stronnictwa Czerwonych, to dla jedynych prawych i sprawiedliwych i tak będzie Pan zdrajcą.

Zostaw komentarz

XHTML: Możesz użyc następujących znaczników: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Strony

Szukaj

Nieco o stronie

Umieszczam tu zapiski redaktora naczelnego tygodnika powiatowego - na różne tematy, często związane z gazetą, ale niekoniecznie