A to dobry pomysł

Nieczęsto jeżdżę po miejskich budowach, ale tym razem była tak blisko samochodu, że nawet z okna zauważyłem. I to mi się spodobało do tego stopnia, że wróciłem tam, by zrobić fotkę. Chodzi o tablicę informującą kto buduje, co, za ile i kiedy ma się zakończyć inwestycja.
Taka zwykła tablica budowy, żółta, zwykle jest mało czytelna, a z informacji tam zawartych niewiele wynika, bo to piszą budowlańcy. Natomiast ta biała tablica z herbem Oławy mi się podoba.

Proste i czytelne

Proste i czytelne

To przy rondzie

Czytelne, proste i jasne. Każdy przechodzień może się dowiedzieć, porównać, a nawet ocenić, np. z kosztem remontu na sąsiedniej ulicy. Być może pomysł jest stary, a dopiero teraz do mnie dotarł, w każdym razie „ja to kupuję”. Wiele razy w Azji widziałem obowiązkowe tabliczki unijne przy wielu mostach czy drogach i naprawdę byłem dumny, że się do tego dokładam, że pomagam. To działa.

Napisane przez:

Zostaw komentarz

XHTML: Możesz użyc następujących znaczników: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Strony

Szukaj

Nieco o stronie

Umieszczam tu zapiski redaktora naczelnego tygodnika powiatowego - na różne tematy, często związane z gazetą, ale niekoniecznie