Do sądu? Przeprosi? Nic?

W najnowszym wydaniu gazety Łukasz Dudkowski odpowiada Jerzemu Szyndlerowi. Pomijam całą kwestię publicystyki i posiłkowania się bohaterami mitologicznymi, ale są dwie sprawy, obok których obecny prezes nie powinien przechodzić obojętnie. Dudkowski w jednym miejscu zarzuca mu wprost kłamstwo, a w drugim podaje konkretne paragrafy, które miałby złamać bądź naruszyć Szyndler. A to już konkrety. W takiej sytuacji Szyndlerowi pozostają trzy drogi.
Pierwsza – podać Dudkowskiego do sądu za zarzucanie mu kłamstwa.
Druga – przeprosić wszystkich mieszkańców i wycofać się z prezesowania.
Trzecia – zlekceważyć list, ale to akurat byłoby najmniej zrozumiałe dla mieszkańców i wlałoby kolejną porcję wody na młyn swojego adwersarza.
Co wybierze?
Zanim wyrobicie sobie zdanie, przeczytajcie list w najnowszym wydaniu gazety.
*
Jeszcze tydzień temu w przewidywanym programie tegorocznej Piany Bosmana była parada jachtów motorowych, czyli jak co roku wcześniej, ale już jej nie ma. Jak widać impreza na wodzie kurczy się z tygodnia na tydzień. A co będzie na lądzie? O tym w najnowszym wydaniu gazety.
JK

Napisane przez:

Zostaw komentarz

XHTML: Możesz użyc następujących znaczników: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Strony

Szukaj

Nieco o stronie

Umieszczam tu zapiski redaktora naczelnego tygodnika powiatowego - na różne tematy, często związane z gazetą, ale niekoniecznie