No to ci życzę…

Życzenia mogą być różne, bardziej oficjalne, mniej oficjalne, bardziej poważne, mniej poważne, bardziej religijne, mniej religijne. Takimi poczęstowano mnie ostatnio:

Heloł! Tu Święty Mikołaj! Tak, prawdziwy. Byłeś grzeczny? Nie kradłeś? To się, k…, naucz, bo ja Ci prezentów wiecznie przynosił nie będę!
*
Dzień dobry! Wszystkiego, czego Wam na co dzień brakuje, życzę w Święta!
*
Dużo szczęścia!
Eee… to banalne.
Dużo seksu,
Aaa… to normalne.
Dużo kasy,
Yyy…. nie wiem, skąd.
Oj, po prostu wesołych świąt!
*
Niech te święta spokój Wam przyniosą,
a radość chodzi za Wami krok w krok.
Niechaj dostarczą tyle optymizmu,
by starczyło na cały Nowy Rok.
*
Szanowny Panie Jerzy!
Z okazji Bożego Narodzenia! Nowego Roku proszę przyjąć najserdeczniejsze pozdrowenia. Życze Panu oraz wszystkim pracownikom zdrowia i wszystkiego najlepszego.
Z poważaniem.
С уважением и самыми теплыми чувствами!
*
I wszystkiego dobrego na święta, bo to się trzeba z największymi  *%##@!!!!****  bratać! 😉
*
Z okazji Świąt Bożego Narodzenia życzę radosnych Świąt Bożego Narodzenia.
*
Życzę Ci, byś zawsze znalazł czas na wypicie herbaty, rozmowę z babcią, czytanie gazety… Tak łatwo przeoczyć coś ważnego, gdy się zapomina o spokoju, o bliskich – a skupia tylko na pracy, pogoni za wynikami w nauce. Naucz się znajdować czas, by Być, Kochać i cieszyć się z małych – wielkich rzeczy.
*
Zdrowych i Wesołych Świąt Bożego Narodzenia, a w Nowym Roku dobrego zdrowia, samych szczęśliwych dni, wszelkiej pomyślności w życiu osobistym oraz wspaniałych /jak dotychczas/ artykułów, wielu nagród i wyróżnień dla całej, wspaniałej Redakcji Gazety Powiatowej
*
I to by było na tyle. Wciąż dochodzą jakieś nowe nowe życzenia, ale ja już teraz za wszystkie serdecznie dziękuję, także za upominki świąteczne od zaprzyjaźnionych firm. Spokoju i ciepła życzę!
JK

Napisane przez:

Zostaw komentarz

XHTML: Możesz użyc następujących znaczników: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Strony

Szukaj

Nieco o stronie

Umieszczam tu zapiski redaktora naczelnego tygodnika powiatowego - na różne tematy, często związane z gazetą, ale niekoniecznie