A piesi?!

Po remoncie otworzono oławskiego Lidla. Jest ładnie, pięknie, ale zapomniano o pieszych – sygnalizują czytelnicy. Pojechałem, zobaczyłem. Mają rację. Zwłaszcza z ulicy Lipowej nie ma jak tam wejść całkowicie bezpiecznie (i potem na nią wyjść). Auta mają dla siebie miejsce, a piesi i rowerzyści muszą kombinować. Szkoda, bo była okazja, aby to zmienić.

Ludzie chodzą jak chcą, a kierowcy cofając auta z parkingu, muszą bardzo uważać


W tym miejscu trzeba mieć oczy dookoła głowy, bo albo z jednej, albo z drugiej strony może nadjechać samochód


O kolizję nietrudno

Napisane przez:

komentarze 3 do “A piesi?!”

 1. 17-10-2017 o godz. 20:22, Łukasz N. pisze:

  Panie redaktorze! Nie wiem którzy to czytelnicy, ale przecież to zdaje się standard. Który to sklep oferuje dojście chodnikiem do wejścia? Osobiście nie spotkałem.

 2. 18-10-2017 o godz. 08:23, admin pisze:

  Bardziej chodzi o to, że nie można na Lipową wyjść bez kolizji z ruchem samochodów, a jest miejsce, by zrobić tam jakiś chodniczek. Jakby ktoś zakładał, że tylko zmotoryzowani korzystają ze sklepu. Była okazja to zmienić, ale jej nie wykorzystano. Tylko tyle.
  JK

 3. 19-10-2017 o godz. 11:03, zbrojeniowy koneser pisze:

  Eeeee marudzenie. Która oławska Biedronka ma coś takiego? Tesco, Kaufland mają chodniki?

Zostaw komentarz

XHTML: Możesz użyc następujących znaczników: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Strony

Szukaj

Nieco o stronie

Umieszczam tu zapiski redaktora naczelnego tygodnika powiatowego - na różne tematy, często związane z gazetą, ale niekoniecznie